KZS SHOWS

Centenary Shows 2022

Judge List

CAC Hrušica- Lesce
CHAMPION OF CHAMPIONS
CACIB Bled I
CACIB Bled II
27. 5., 28. 5. in 29. 5.2022

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Barbka Novak (SI): vse pasme / all breeds

Alenka Pokorn (SI):  nemški ovčar, švicarski beli ovčar, avstralski ovčar in avstralski govedar / German Shepherd, White Swiss Shepherd, Australian Shepherd, Australian Cattle Dog

***
Frank Kane (UK): ostale pasme/rest of the group

Frank Kane (UK): nemški ovčar, švicarski beli ovčar, avstralski ovčar in avstralski govedar / German Shepherd, White Swiss Shepherd, Australian Shepherd, Australian Cattle Dog

***

Vojislav Al Dagistani (RS): ostale pasme/rest of the group

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Nedim Šuta (BA):

švicarski planšarski psi, kraški ovčar, kavkaški ovčar, novofudlandec, bernardinec, leonberžan, hovawart/ Swiss Mountain and Cattledogs, Karst Shepherd, Caucasian Shepherd, Newfoundland, St. Bernard, Leonberger, Hovawart


***


Nikola Smolić (HR): ostale pasme/ rest of the group

Bojan Mataković (HR): švicarski planšarski psi, kraški ovčar, kavkaški ovčar, novofudlandec, bernardinec, leonberžan, hovawart / Swiss Mountain and Cattledogs, Karst Shepherd, Caucasian Shepherd, Newfoundland, St. Bernard, Leonberger, Hovawart

***

Brigita Kremser (SI):nemški bokser, nemška doga, rottweiler, bulmastif, argentinska doga, brodojska doga, šar pei, neapeljski mastif, cane corso / Boxer, Great Dane, Rottweiler, Bullmastiff, Dogo argentino, Dogue de Bordeaux, Shar Pei, Neapolitan Mastiff, Cane Corso

***

Vojislav Al Dagistani (RS): ostale pasme/ rest of the group

Matej Lah (SI): specialna razstava-kraški ovčar / speciality show- Karst Shepherd

***

Brigita Kremser (SI): švicarski planšarski psi, kavkaški ovčar, novofudlandec, bernardinec, leonberžan, hovawart / Swiss Mountain and Cattledogs, Caucasian Shepherd, Newfoundland, St. Bernard, Leonberger, Hovawart

***

Bojan Mataković (HR): nemški bokser, nemška doga, rottweiler, bulmastif, argentinska doga, brodojska doga, šar pei, neapeljski mastif, cane corso / Boxer, Great Dane, Rottweiler, Bullmastiff, Dogo argentino, Dogue de Bordeaux, Shar Pei, Neapolitan Mastiff, Cane Corso

***

Vladimir Mihaljčić (RS): ostale pasme /  rest of the group

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Bojan Mataković (HR):

Terijerji tipa bul/Bull Type Terriers


***
Brigita Kremser (SI): ostale pasme /rest of the group

Claudio De Giuliani (IT): terierji tipa bul / Bull type Terriers

***
Vladimir Mihaljčić (RS): ostale pasme / rest of the group

Tiina Taulos (FI):  terierji tipa bul/ Bull type Terriers

***

Maja Korošec (SI): ostale pasme / rest of the group

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Claudio De Giuliani (IT): vse pasme / all breeds

Nedim Šuta (BA): vse pasme / all breeds

Željka Halper Dražić (HR): vse pasme / all breeds

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Maja Korošec (SI): vse pasme / all breeds

Darko Korošec (SI): vse pasme / all breeds

Nedim Šuta (BA): vse pasme / all breeds

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Claudio De Giuliani (IT):  vse pasme / all breeds

Željka Halper Dražić (HR): vse pasme / all breeds

Frank Kane (UK): vse pasme/ all breeds

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Vojislav Al Dagistani (RS): vse pasme / all breeds

Nikola Smolić (HR): vse pasme / all breeds

Alenka Pokorn (SI): vse pasme / all breeds

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Frank Kane (UK): vse pasme / all breeds

Nedim Šuta (BA):  zlati prinašalec, labradorec, angleški koker španjel / Golden Retriever, Labardor Retriever, English Cocker Spaniel

***
Alenka Pokorn (SI): ostale pasme/ rest of the group

Nikola Smolić (HR): zlati prinašalec, labradorec, angleški koker španjel / Golden Retriever, Labardor Retriever, English Cocker Spaniel

***
Darko Korošec (SI): ostale pasme/ rest of the group

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Alenka Pokorn (SI): vse pasme / all breeds

Maja Korošec (SI): specialna razstava-tibetanske pasme / speciality show- Tibetan Breeds

***

Barbka Novak (SI): kodri, bišoni, chihuahua/Poodles, Bichons and Chihuahuas

***
Tiina Taulos (FI): ostale pasme /rest of the group

Štefan Šinko (SI): kodri, bišoni, chihuahua/Poodles, Bichons and Chihuahuas


***
Barbka Novak (SI): ostale pasme /rest of the group

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Tiina Taulos (FI): vse pasme / all breeds

Štefan Šinko (SI): vse pasme / all breeds

Željka Halper Dražić (HR): mali angleški hrt, mali italijanski hrt, irski volčji hrt/Whippet, Piccolo Levriero Italiano, Irish Wolfhound


***
Alenka Pokorn (SI): ostale pasme / rest of the group

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Barbka Novak (SI)

Tiina Taulos (FI)

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Štefan Šinko (SI)

Claudio De Giuliani (IT)

Tiina Taulos (FI)

Petek, 27.5.2022 CAC Lesce, začetek ob 10:00 / Friday, 27.5.2022 CAC Lesce, beginning at 10:00

Sobota, 28.5.2022 CACIB Bled I, začetek ob 10:00 / Saturday, 28.5.2022 CACIB Bled I, beginning at 10:00

Nedelja, 29.5.2022 CACIB Bled II, začetek ob 10:00 / Sunday, 29.5.2022 CACIB Bled II, beginning at 10:00

Štefan Šinko (SI)

Claudio De Giuliani (IT)

Tiina Taulos (FI)

  • Tiina Taulos (FI)
  • Claudio De Giuliani (IT)
  • Štefan Šinko (SI)